Lignofix

Brožura PDF s použitím Lignofixu ke stažení zde. Proti plísním a dalším dřevokazným škůdcům ochrání vaše dřevo biocidní připravky Lignofix. Ať už jde o prevenci nebo likvidaci, vaše dřevo zůstane krásné na dlouhá léta.

Lignofix E-Profi
lignofix-e-profi-prevence-dreva.jpg, 6,8kB Koncentrovaný kapalný přípravek s preventivním účinkem proti dřevokaznému hmyzu (např. červotoč, tesařík), dřevokazným houbám (např. dřevomorka domácí), dřevozbarvujícím houbám a plísním. Je určen k povrchové impregnaci dřeva v interiérech (např. střešní konstrukce, podlahy) a v exteriérech bez přímého a trvalého kontaktu se zemí (např. střešní podbití, dřevěné stavby, ploty) a také k ochraně zdiva a omítek proti prorůstání dřevokaznými houbami. Nesmí být použit na dřevo přicházející do přímého kontaktu s potravinami, krmivy a pitnou vodou ani k ošetření dřeva na výrobu dětského nábytku a hraček. Barevné modifikace: bezbarvý, zelený, hnědý.
Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.
balenícena za balení
s DPH
vydatnost v 1 vrstvě
z balení
0,5 kg( čirý)184 Kč25 m2*
1 kg( čirý)327 Kč50 m2*
5 kg( čirý)1 316 Kč250 m2*
Lignofix I-PROFI
lignofix-i-profi-napadene-drevo.jpg, 7,8kB LIGNOFIX I-PROFI KONCENTRÁT je kapalný přípravek k ošetření dřeva napadeného dřevokazným hmyzem (červotoč, tesařík apod.) a k preventivnímu ošetření dřeva proti dřevokaznému hmyzu v interiérech (střešní konstrukce, obložení, schody, podlahy atd.) a v exteriérech bez přímého a trvalého kontaktu se zemí (střešní podbití, dřevěné stavby, ploty, krovy atd.). Nesmí být použit na dřevo přicházející do přímého kontaktu s potravinami, nápoji a krmivy ani k ošetření dřeva na výrobu dětského nábytku a hraček. Barevná modifikace: bezbarvý, zelený.
Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.
balenícena za balení
s DPH
vydatnost v 1 vrstvě
z balení
0,5 kg( čirý)226 Kč15 m2*
1 kg( čirý)423 Kč30 m2*
5 kg( čirý)1 840 Kč150 m2*

* vydatnost ovlivňuje míra ředění! Ředění dle návodu na obalu výrobku.